Інструкторсько-методичні збори з питань проведення осіннього призову

     

     Сьогодні на базі Луганського обласного ТЦК та СП відбулись інструкторсько-методичні збори з питань проведення призову громадян на строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року.
    У зборах взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації - голова обласної призовної комісії Олексій Смирнов, заступник військового комісара – начальник сектору комплектування Луганського обласного ТЦК та СП полковник Сергій Попсуй, директор Департаменту з питань цивільного захисту та територіальної оборони Луганської ОДА Олександр Чалий, начальник управління превентивної діяльності ГУ НП в Луганській області Ігор Масюк, начальник відділу професійної освіти Департаменту освіти і науки Луганської ОДА Тетяна Поскрякова, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Луганської ОДА, начальники районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки області.
     Мова йшла про якісну організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України на території Луганської області.
Заступник військового комісара – начальник сектору комплектування Луганського обласного ТЦК та СП полковник Сергій Попсуй проаналізував заходи весняного призову та довів кількісні показники планового завдання осіннього призову.DSC 0015
- «Незважаючи на деякі труднощі весняного призову, планові завдання відправок молодого поповнення у військові частини були виконані на 100%», - наголосив Сергій Попсуй.
   Голова обласної призовної комісії Олексій Смирнов у своєму виступі наголосив на тому, що перед нами стоїть завдання максимально якісно забезпечити організацію та проведення чергового призову, тому дуже важливо організувати взаємодію між територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, органами місцевого самоврядування та правоохоронними органами.
    Як і завжди одним з проблемних питань було ухилення від призову та розшук призовників. З цього приводу виступив начальник управління превентивної діяльності ГУ НП в Луганській області Ігор Масюк. Він зазначив, що представники Головного Управління Національної поліції в містах співпрацюють та готові постійно співпрацювати і надавати всіляку допомогу в межах діючого законодавства.DSC 0001
  Наприкінці заходу заступник військового комісара – начальник сектору комплектування Луганського обласного ТЦК та СП полковник Сергій Попсуй довів до присутніх основні завдання військового комісара Луганського обласного ТЦК та СП полковника Юрія Полулященко з питань проведення призову восени 2021 року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top