Профорієнтування ліцеїстів

     

     Днями заступник військового комісара – начальник сектору комплектування полковник Сергій Попсуй разом з офіцерами сектору комплектування Луганського ОТЦК та СП зустрілись з кадетами Луганського обласного військового ліцею. Метою зустрічі було довести до вихованців ліцею загальні правила проведення приписки до призовних дільниць громадян, які підлягають приписці у 2022 році та ознайомити їх з основними перевагами навчання в вищих військових навчальних закладах.
     Для того щоб хлопці у подальшому могли визначитись та обрати військову спеціальність їх ознайомили з переліком вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України, спеціалізаціями підготовки військових фахівців та переліком вступних конкурсних предметів.
    Сергій Попсуй, звертаючись до ліцеїстів, наголосив на тому, що вони з будь-яких питань вступу до навчальних закладів можуть звертатися до Луганського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також до відповідних районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Луганської області, де їм завжди нададуть більш детальну інформацію.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top