Привітання з 30-ю річницею Збройних Сил України

Шановні офіцери, сержанти, солдати та працівника Збройних Сил України!

Дорогі ветерани!

Прийміть щирі вітання з нагоди 30-ї річниці з дня створення Збройних Сил України!
У цей славний день вся країна вшановує своїх патріотів, мужніх воїнів, які у нелегкий для країни час героїчно відстоюють незалежність та територіальну цілісність рідної землі, служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки України.
Українська армія, фактично відродившись в умовах війни, пройшла нелегкі випробування. За сім років ведення бойових дій з ворогом вона зміцніла, набула безцінного досвіду і впевненості у своїх силах.
Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу землю, за спокій нашого народу, за майбутнє наших дітей. Їхні подвиги, безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм назавжди збережуться у пам’яті сьогоднішніх та майбутніх нащадків. Вічна їм слава!
Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Щиро дякую вам за самопожертву та героїзм, які ви проявляєте задля збереження миру на нашій землі. Переконаний, що завдяки вашій відвазі та самовідданості українська армія зміцніє та в подальшому залишиться гарантом стабільності та безпеки нашої держави, адже ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.
Щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння своєму народу, своїй Батьківщині!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою,
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар
Луганського обласного територіального центру
комплектування та соціальної підтримки
полковник                                 Юрій Полулященко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top