У Луганському ОТЦК та СП підвели підсумки службової діяльності за 2021 навчальний рік.

     

 

     Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Луганського обласного ТЦК та СП полковник ОЛЕГ МОЦПАН під час наради підвів підсумки службової діяльності Луганського ОТЦК та СП та районних ТЦК та СП за минаючий рік.
     Нарада відбувалась за участю начальників секторів, відділів (відділень) Луганського ОТЦК та СП, начальників районних ТЦК та СП та начальників відділів районних ТЦК та СП Луганської області.
     Під час наради були проаналізовані результати роботи та виконання поставлених завдань з мобілізаційних питань, обліково-призовної роботи, військової дисципліни та інших напрямків діяльності, вказано на недоліки та шляхи їх вирішення. Особлива увага приділялась на якість відбору кандидатів на військову службу за контрактом та питанням комплектування бригади територіальної оборони, а також були визначені завдання на наступний навчальний рік.
     За підсумками службової діяльності цього року кращими серед районних ТЦК та СП стали: Сєвєродонецький РТЦК та СП, Сватівський РТЦК та СП та Щастинський РТЦК та СП.
     Серед колективів Луганського ОТЦК та СП це – відділ забезпечення, сектор комплектування, сектор мобілізаційно-оборонної роботи.
     За високий професіоналізм та наполегливість, за підсумками службової діяльності, особовий склад Луганського обласного та районних ТЦК та СП нагороджено відзнаками, цінними подарунками та грамотами начальника Луганського гарнізону - військового комісара Луганського ОТЦК та СП.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top