ДОЛУЧАЙСЯ ДО СИЛ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

 

  Окрема бригада територіальної оборони Луганської області запрошує всіх бажаючих громадян України віком від 18 років до укладення контракту в резерві в підрозділах територіальної оборони Луганщини.
     За довідковою інформацією звертатись за тел. 0954570531, 0509898271.
    Розгортання територіальної оборони на всій території України або в окремих її місцевостях здійснюється з урахуванням розвитку суспільно-політичної обстановки у військово-сухопутних зонах та зонах (районах) територіальної оборони або воєнно-політичної обстановки навколо України.
     Виконання завдань територіальної оборони здійснюється поза районами ведення воєнних (бойових) дій.
     Соціальний і правовий захист військовослужбовців, які беруть участь у заходах підготовки та виконання завдань територіальної оборони, здійснюється згідно з Законом України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».
      Підготовка громадян до виконання завдань територіальної оборони планується проводитись за територіальними принципом в бригаді (батальйоні) територіальної оборони шляхом проведення зборових заходів, стрілецьких днів та інструктивно-методичних занять, а за окремими спеціальностями в навчальних центрах Збройних Сил України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2020 Луганський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

 
 
Back to top